ردیاب قدرتمند electroscope 301

ردیاب قدرتمند electroscope 301 دارای کارکرد ها و خصوصیات بی نظیری است که که به یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار تبدیل شده است electroscope 301 توسط شرکت آمریکای الکترواسکوپ Electro scopes به تولید رسیده است و در زمینه کاوش گنج های دفن شده در عمق زمین بسیار هوشمندانه عمل می کند و به سرعت آن ها را کشف می کند.

سیستم و ساختار این دستگاه بر مبنای رادار مغناطیسی کار می کند و در زمین هایی که مواد معدنی وجود دارد مانع و اختلال در دستگاه ایجاد نمی شودسیستم Sensitivity برای تنظیم دستگاه نسبت به املاح معدنی وجود دارد و به راحتی می توانید به کاوش گنج بپردازید و از آن لذت ببرید.

کار کردن با دستگاه الکترواسکوپ 301 بسیار ساده و راحت میباشد و افرادی که تجربه کافی در زمینه کاوش فلزها را ندارند به راحتی می توانند این دستگاه را راه اندازی کنند و به شکار گنج های دفن شده در عمق زمین باشند.همچنین کم حجم بودن و جمع و جور بودن سیستم این دستگاه یکی دیگر از ویژگی های خوب محسوب می شود.

الکترواسکوپ 301 بدون محدودیت اهداف مختلف مانند: جواهرات و طلاهای گرانبها ، طلا های ریز و انواع فلزهای دفن شده و … همچنین حفره ها و فضا های خالی و سفره ها را برای کاوشگران شناسایی می کند

قدرت نفوذ این ردیاب بسیار بالا بوده و در زمین های سخت هم بهترین کارآیی را از نشان می دهد فضا و شعاعی که این فلزیاب زمین راجستجو می کند حدود 1000 متر میباشد و اهداف دفن شده را تا عمق مفید 6 متر تشخیص می دهد و اطلاعات بعد از آنالیز و تجزیه به نمایشگر دستگاه می رسد و فرد را از وجود گنج باخبر می سازد

توضیحات فارسی محصول

دستگاه Model 301 در معدن يابي ، کاوشگري ، کاوش قطعات طلا و سکه مورد استفاده قرار مي گيرد .

اين دستگاه بين طلا و نقره تفکيک قائل مي شود. داراي برد بالا و عمق 12 فيت است. توسط اين دستگاه تايم جستجو کاهش مي يابد و قطعات ارزشمند تر کاوش مي شوند .

اعمال تنظيمات مختلف

داراي سوييچ هاي تنظيم حساسيت Hi/Low

باتري 9 ولت آلکالين

کليد تنظيم 10 جهته

کليد تفکيک 10 جهته

متر مخصوص تنظيم

نشانگر تضعيف باتري
همراه با آموزش ؛گارانتی و خدمات پس از فروش
جهت مشاوره و خرید با شماره 09380277275 تماس حاصل فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *