دستگاه گنج یاب نمفیس روسیه AEMP-14

دستگاه گنج یاب نمفیس روسیه AEMP-14

دستگاه گنج یاب تصویری نمفیس دارای قدرت بی نظیری بوده که برای فلزیابی و تونل یابی توانایی این را داشته تا  عمق ۱۰ متر واقعی را در اختیار اپراتور حرفه ای قرار دهد دارای ۱۴ فرکانس کاری از ۲٫۵ تا ۲۵۰ KHZ بوده که این نشان دهنده قدرت بی نظیر این اسکنر بوده کلیه دیتا و اطلاعات زمین را میتوان بر روی گوشی مخصوص مشاهده نمود و دیگر نیازی به انتقال اطلاعات و منتظر بودن که از یک نرم افرار این کار انجام بشود چون مستقیم میتواند این آنالیز را انجام دهید عمق و سایر مشخصات مربوط به هدف یافته شده را میتوان از روی اسکنهای رنگی بدقت بدست آورد و هر آنجه از یک دستگاه گنج یاب میتوان انتظار داشت در این سیستم خلاصه شده است اپراتور بتواند با با خیال راحت به کاووش خود پرداخته از اسکنر نیمفیس براحتی میتوان در داخل غارها و بررسی دیواره ها استفاده نمود و این نقطه قوت این سیستم و نقطه ضعف سایر اسکنر میباشد از این اسکنر دارای یک قدرت بی نظیر بوده میتوان در جاهای که خاک آنها جابجا شده است به راحتی استفاده کرد .

دستگاه گنج یاب نمفیس

گنج یاب تصویری منفیس برای یافتن فلزات با ارزش و فضاهای خالی و در دماهای بسیار سرد منفی ۲۰ درجه قابل استفاده بوده و آب هوا هیچنوع تغییر در آن نمیدهد فلزیاب قدرتمند منفیس یکی ز بی نظیر ترین قابل اعتمادترین از تمامی اسکنرهای موجود در بازارمی باشد . از آن جای که فلز دارایی رسانایی زیاد است در اسکن فلز به رنگ قرمز و فضای خالی به رنگ آبی نشان داده میشود . قابل استفاده در هر شرایط آب و هوای و به راحتی میتوان در هر سطحی و شیبی با این سیستم کار کرد .

دستگاه گنج یاب تصویری نمفیس

چرا از طلایاب تصویری نمفیس انتخاب نماییم ؟

۱ : در هر شرایط جوی میتوان از این سیستم استفاده نمود.شرایط جوی در ایران با بسیاری از کشورها متفاوت است در حالیکه در غرب برف و کولاک است در جنوب میتوان در دریا شنا کرد و در بسیاری از نقاط کشور بیش از ۵ ماه دما زیر صفر است و این به معنی از دست دادن ۴۰% زمان در یک سال است .ولی اسکنر نمفیس این مشکل را برطرف نموده است.

۲ : در بسیاری از موارد گذشتگان اشیا و اثار با ارزششان را برای در امان ماندن از دیگران در دیواره و سقف غارها و معابد وعبادتگاهها  پنهان مینمودند تنها دستگاهی قابلیت اسکن سقف و دیواره غارها و معابد و عبادتگاها رادارد اسکنر نمفیس است.

۳: دامنه سیگنالهای ارسالی از ۲٫۵ تا ۲۵۰ KHZ است که قابلیت نفوذ زیاددر زمین را دارد و آنچه سایر سیستم ها قادر به یافتن آنها نیستند را به راحتی پیدا مینماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *